شبیه – دوست داشتن ایران جنایت پرونده

شبیه – دوست داشتن: ایران جنایت پرونده تحقیقات اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سرمربی تازه چلسی معرفی شد

;بدنبال برکناری «آنتونیو کونته» از سرمربیگری چلسی؛ این کلوب با آخر دادن به گمانه زنی های طولانی مدت در خصوص سکان دار تازه آبی ها؛ «مائوریتسیو ساری» را به عنوان

سرمربی تازه چلسی معرفی شد

سرمربی تازه چلسی معرفی شد

عبارات مهم : معرفی

;بدنبال برکناری «آنتونیو کونته» از سرمربیگری چلسی؛ این کلوب با آخر دادن به گمانه زنی های طولانی مدت در خصوص سکان دار تازه آبی ها؛ «مائوریتسیو ساری» را به عنوان جانشین کونته معرفی کرد.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری رویترز روز شنبه نوشت: ساری بعد از سپری کردن سه سال باشکوه در کلوب ایتالیایی ناپولی؛ در حالی به استمفورد بریج پا می گذارد که آبی ها بدنبال پرسشها بوجود آمده در خصوص روادید اقامت «رومن آبراموویچ» مالک متمول این کلوب در انگلیس؛ در سطح مدیریتی آینده ای مبهم را پیش روی خود می بینند.

در این بین، «مارینا گرانوفسکایا» مدیر تیم چلسی منشتر شدن بیانیه ای در تارنمای رسمی این کلوب حضور ساری را به عنوان سرمربی تازه این تیم تبریک گفت و اظهار داشت: مشتاقانه منتظریم تا او فلسفه فوتبال خود را در تیم چلسی پیاده کند؛ ناپولی تحت هدایت او فوتبال هیجان انگیزی را ارائه کرد و با رویکرد تهاجمی و سرشار از جنب وجوش خود موجب پیشرفت بازیکنان این تیم در سطح اروپا شد. او با انبوهی از تجربیات در سری آ و لیگ قهرمانان اروپا بی شک از حضور در لیگ برتر جزیره لذت خواهد برد.

سرمربی تازه چلسی معرفی شد

پذیرفتن هدایت چلسی نخستین تجربه سرمربیگری خارج از ایتالیا جهت مردی است که جهت مدت 13 سال در هشت کلوب ایتالیایی مشغول به کار بوده هست؛ با این حال ساری چالش تازه خود را هیجان انگیز توصیف کرد و اظهار داشت: از آمدن به چلسی و لیگ برتر انگلیس بسیار خوشحالم؛ این اتفاق نقطه هیجان انگیز دوران سرمربیگری من هست، امیدوارم فوتبالی تماشاگرپسند جهت هواداران به نمایش بگذاریم و در انتهای فصل افتخارات را از آن خود کنیم؛ افتخاراتی که سزاوار کلوب چلسی است.

ساری با امضای قراردادی سه ساله هدایت آبی ها را که در نخستین دیدار خود در فصل رقابتهای 2018-2019 جزیره؛ میهمان «هادرزفیلد تاون» هستند؛ بر عهده گرفته است.

;بدنبال برکناری «آنتونیو کونته» از سرمربیگری چلسی؛ این کلوب با آخر دادن به گمانه زنی های طولانی مدت در خصوص سکان دار تازه آبی ها؛ «مائوریتسیو ساری» را به عنوان

واژه های کلیدی: معرفی | انگلیس | سرمربی | ناپولی | انگلیس | هیجان انگیز | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz